Close

Terminarz i wyniki

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III) – KOLEJKA 12

DataMeczCzas/Wyniki
2021-10-30 14:00:2430 października 2021 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie vs LKS Śledziejowice4 - 1
2021-10-30 15:00:1930 października 2021 Orzeł Myślenice vs Karpaty Siepraw2 - 0
2021-10-30 15:00:3530 października 2021 Tempo Rzeszotary vs Puszcza II Niepołomice4 - 1
2021-10-31 11:00:2031 października 2021 Nadwiślanka Nowe Brzesko vs Wróblowianka Wróblowice1 - 1
2021-10-31 14:00:1031 października 2021 Jordan Sum Zakliczyn vs Złomex Branice2 - 0
2021-10-31 15:00:3131 października 2021 Gdovia Gdów vs Raba Dobczyce0 - 1
2021-11-30 11:00:2230 listopada 2021 Wiarusy Igołomia vs Górnik Wieliczka3 - 0

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III) – KOLEJKA 11

DataMeczCzas/Wyniki
2021-10-23 12:00:2723 października 2021 Złomex Branice vs Węgrzcanka Węgrzce Wielkie1 - 3
2021-10-23 15:00:1023 października 2021 LKS Śledziejowice vs Tempo Rzeszotary3 - 0
2021-10-23 15:00:1223 października 2021 Wróblowianka Wróblowice vs Górnik Wieliczka4 - 3
2021-10-23 15:00:2123 października 2021 Orzeł Myślenice vs Wiarusy Igołomia7 - 2
2021-10-23 15:00:2723 października 2021 Raba Dobczyce vs Nadwiślanka Nowe Brzesko5 - 0
2021-10-24 14:00:0624 października 2021 Puszcza II Niepołomice vs Gdovia Gdów4 - 1
2021-10-24 15:00:0124 października 2021 Karpaty Siepraw vs Jordan Sum Zakliczyn5 - 1

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III) – KOLEJKA 10

DataMeczCzas/Wyniki
2021-10-16 11:00:1216 października 2021 Jordan Sum Zakliczyn vs Orzeł Myślenice5 - 2
2021-10-16 14:00:2416 października 2021 Nadwiślanka Nowe Brzesko vs Puszcza II Niepołomice3 - 0
2021-10-16 14:00:4216 października 2021 Górnik Wieliczka vs Raba Dobczyce1 - 11
2021-10-16 16:00:1216 października 2021 Gdovia Gdów vs LKS Śledziejowice1 - 2
2021-10-16 16:00:1416 października 2021 Tempo Rzeszotary vs Złomex Branice0 - 1
2021-10-17 11:00:0317 października 2021 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie vs Karpaty Siepraw1 - 2
2021-10-17 15:00:5317 października 2021 Wiarusy Igołomia vs Wróblowianka Wróblowice2 - 0

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III) – KOLEJKA 9

DataMeczCzas/Wyniki
2021-10-09 14:00:129 października 2021 Złomex Branice vs Gdovia Gdów1 - 0
2021-10-09 15:00:039 października 2021 Raba Dobczyce vs Wróblowianka Wróblowice3 - 0
2021-10-09 15:00:549 października 2021 Puszcza II Niepołomice vs Górnik Wieliczka5 - 2
2021-10-09 15:00:579 października 2021 LKS Śledziejowice vs Nadwiślanka Nowe Brzesko1 - 1
2021-10-09 15:30:399 października 2021 Orzeł Myślenice vs Węgrzcanka Węgrzce Wielkie0 - 3
2021-10-10 15:30:5510 października 2021 Karpaty Siepraw vs Tempo Rzeszotary5 - 1
2021-10-10 16:00:5210 października 2021 Jordan Sum Zakliczyn vs Wiarusy Igołomia4 - 0

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III) – KOLEJKA 8

DataMeczCzas/Wyniki
2021-10-02 14:00:442 października 2021 Górnik Wieliczka vs LKS Śledziejowice0 - 3
2021-10-02 15:00:532 października 2021 Wróblowianka Wróblowice vs Puszcza II Niepołomice1 - 0
2021-10-02 16:00:312 października 2021 Gdovia Gdów vs Karpaty Siepraw3 - 0
2021-10-02 16:00:532 października 2021 Tempo Rzeszotary vs Orzeł Myślenice0 - 3
2021-10-02 16:00:552 października 2021 Wiarusy Igołomia vs Raba Dobczyce0 - 6
2021-10-02 16:00:592 października 2021 Nadwiślanka Nowe Brzesko vs Złomex Branice2 - 1
2021-10-02 17:00:082 października 2021 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie vs Jordan Sum Zakliczyn1 - 1

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III) – KOLEJKA 7

DataMeczCzas/Wyniki
2021-09-25 16:00:2125 września 2021 LKS Śledziejowice vs Wróblowianka Wróblowice4 - 1
2021-09-25 16:00:3125 września 2021 Karpaty Siepraw vs Nadwiślanka Nowe Brzesko2 - 1
2021-09-25 16:30:0425 września 2021 Orzeł Myślenice vs Gdovia Gdów2 - 2
2021-09-26 13:00:4326 września 2021 Złomex Branice vs Górnik Wieliczka4 - 2
2021-09-26 13:00:4926 września 2021 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie vs Wiarusy Igołomia4 - 0
2021-09-26 16:00:2526 września 2021 Puszcza II Niepołomice vs Raba Dobczyce3 - 1
2021-09-26 16:00:3026 września 2021 Jordan Sum Zakliczyn vs Tempo Rzeszotary3 - 0

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III) – KOLEJKA 6

DataMeczCzas/Wyniki
2021-09-18 11:00:5018 września 2021 Raba Dobczyce vs LKS Śledziejowice3 - 3
2021-09-18 14:00:0418 września 2021 Wróblowianka Wróblowice vs Złomex Branice2 - 2
2021-09-18 16:00:3118 września 2021 Górnik Wieliczka vs Karpaty Siepraw2 - 0
2021-09-18 16:00:5818 września 2021 Tempo Rzeszotary vs Węgrzcanka Węgrzce Wielkie1 - 7
2021-09-18 17:00:5518 września 2021 Gdovia Gdów vs Jordan Sum Zakliczyn0 - 1
2021-09-19 15:30:0819 września 2021 Wiarusy Igołomia vs Puszcza II Niepołomice1 - 4
2021-09-19 16:00:0019 września 2021 Nadwiślanka Nowe Brzesko vs Orzeł Myślenice3 - 1

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III) – KOLEJKA 5

DataMeczCzas/Wyniki
2021-09-11 11:00:4711 września 2021 Jordan Sum Zakliczyn vs Nadwiślanka Nowe Brzesko1 - 0
2021-09-11 16:00:2511 września 2021 Tempo Rzeszotary vs Wiarusy Igołomia1 - 2
2021-09-11 16:30:1411 września 2021 Orzeł Myślenice vs Górnik Wieliczka3 - 1
2021-09-11 16:30:3611 września 2021 Karpaty Siepraw vs Wróblowianka Wróblowice3 - 0
2021-09-11 17:00:0311 września 2021 LKS Śledziejowice vs Puszcza II Niepołomice7 - 1
2021-09-11 17:00:3811 września 2021 Złomex Branice vs Raba Dobczyce2 - 1
2021-09-11 17:00:4711 września 2021 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie vs Gdovia Gdów5 - 0

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III) – KOLEJKA 4

DataMeczCzas/Wyniki
2021-09-04 16:00:204 września 2021 Górnik Wieliczka vs Jordan Sum Zakliczyn2 - 3
2021-09-04 16:00:244 września 2021 Wróblowianka Wróblowice vs Orzeł Myślenice2 - 2
2021-09-04 17:00:074 września 2021 Raba Dobczyce vs Karpaty Siepraw0 - 2
2021-09-04 17:00:204 września 2021 Gdovia Gdów vs Tempo Rzeszotary1 - 0
2021-09-04 17:00:224 września 2021 Puszcza II Niepołomice vs Złomex Branice0 - 6
2021-09-04 17:00:244 września 2021 Wiarusy Igołomia vs LKS Śledziejowice0 - 5
2021-09-05 16:00:035 września 2021 Nadwiślanka Nowe Brzesko vs Węgrzcanka Węgrzce Wielkie1 - 1

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III) – KOLEJKA 3

DataMeczCzas/Wyniki
2021-01-01 00:00:151 stycznia 2021 Karpaty Siepraw vs Puszcza II Niepołomice3 - 0
2021-08-25 17:30:2125 sierpnia 2021 Jordan Sum Zakliczyn vs Wróblowianka Wróblowice4 - 5
2021-08-28 11:00:0228 sierpnia 2021 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie vs Górnik Wieliczka2 - 1
2021-08-28 16:00:0528 sierpnia 2021 Tempo Rzeszotary vs Nadwiślanka Nowe Brzesko2 - 2
2021-08-28 17:00:0828 sierpnia 2021 Orzeł Myślenice vs Raba Dobczyce3 - 0
2021-08-28 17:00:3928 sierpnia 2021 Gdovia Gdów vs Wiarusy Igołomia3 - 0
2021-08-28 17:30:3528 sierpnia 2021 Złomex Branice vs LKS Śledziejowice2 - 1

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III) – KOLEJKA 2

DataMeczCzas/Wyniki
2021-08-21 16:00:1221 sierpnia 2021 Wróblowianka Wróblowice vs Węgrzcanka Węgrzce Wielkie3 - 2
2021-08-21 17:00:1021 sierpnia 2021 Puszcza II Niepołomice vs Orzeł Myślenice1 - 1
2021-08-21 17:00:2921 sierpnia 2021 LKS Śledziejowice vs Karpaty Siepraw1 - 1
2021-08-21 17:00:3221 sierpnia 2021 Górnik Wieliczka vs Tempo Rzeszotary2 - 0
2021-08-21 17:00:3621 sierpnia 2021 Raba Dobczyce vs Jordan Sum Zakliczyn3 - 2
2021-08-21 18:00:0421 sierpnia 2021 Wiarusy Igołomia vs Złomex Branice1 - 4
2021-09-08 17:00:458 września 2021 Nadwiślanka Nowe Brzesko vs Gdovia Gdów3 - 0

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III) – KOLEJKA 1

DataMeczCzas/Wyniki
2021-08-14 11:00:4514 sierpnia 2021 Orzeł Myślenice vs LKS Śledziejowice3 - 1
2021-08-14 16:00:0514 sierpnia 2021 Tempo Rzeszotary vs Wróblowianka Wróblowice2 - 4
2021-08-14 17:00:1714 sierpnia 2021 Karpaty Siepraw vs Złomex Branice1 - 2
2021-08-14 17:00:3514 sierpnia 2021 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie vs Raba Dobczyce0 - 4
2021-08-14 17:30:5714 sierpnia 2021 Jordan Sum Zakliczyn vs Puszcza II Niepołomice2 - 2
2021-08-15 16:00:0415 sierpnia 2021 Nadwiślanka Nowe Brzesko vs Wiarusy Igołomia5 - 1
2021-08-15 16:00:5615 sierpnia 2021 Gdovia Gdów vs Górnik Wieliczka2 - 1