Close

Młodziki

TRENER DRUŻYNY

TRENINGI

Konrad Kasprzyk

poniedziałek,

wtorek,

środa

 

Awans Młodzików w turnieju futsalowym

11.01.2019

Nasza drużyna młodzików prowadzona przez trenera Konrada Kasprzyka zajęła 2 miejsce w futsalowym turnieju w Bochni. W turnieju brało 6 drużyn, los skierował nas do zmagań z takimi drużynami jak Błyskawica Wyciąże czy Słomniczanka II Słomniki. W grupie odnieśliśmy dwa przekonywujące zwycięstwa 9:0 z Błyskawicą oraz 5:1 z Słomniczanką. Po fazie grupowej trafiliśmy na gospodarza turnieju BSF ABJ Bochnia i po dramatycznej końcówce gdzie straciliśmy bramkę równo z gwizdkiem kończącym mecz na 1:1 o grze w finale decydowały karne, które wygraliśmy 7:6.
W finale ulegliśmy drużynie ze Słomnik 9:3, która dzisiejszego dnia prezentowała się w piłce futsalowej najlepiej. Drugie miejsce daje nam natomiast awans do finałów, które odbędą się 25.01.2020 na hali w Dobczycach na które gorąco zapraszamy. Za tydzień również druga grupa naszych młodzików bierze udział w eliminacjach w Dobczycach na hali.

skład:
1. Karol Jasek
2. Jakub Malarczyk
3. Karol Kulig
4. Michał Tuleja
5. Piotr Olchawski
6. Bartłomiej Stopa
7. Bartłomiej Kowalski
8. Nikodem Feliks
9. Kajetan Feliks
10. Michał Małek
11. Paweł Ptak
12. Olivier Urbanik

trener: Kasprzyk Konrad

Młodziki Gdovii z wizytą w Tarnowie

8.12.2019

W niedzielę 08.12.2019 r. drużyna młodzików rozegrała towarzyski mecz w Tarnowie z występującą w Małopolskiej Lidze Młodzików Unią Tarnów. Mecz rozegrany został na sztucznej nawierzchni w Tarnowie gdzie trenuje Unia Tarnów. Trenerzy ustalili, że spotkanie zostało rozegrane 2x40 minut.

UNIA Tarnów – GDOVIA Gdów 2 : 2 ( 2 : 1 )
Bramki dla Gdovii : Piotr Olchawski i Kajetan Feliks

Gdovia : Karol Jasek – Karol Kulig, Jakub Malarczyk, Michał Tuleja – Piotr Olchawski, Michał Małek, Paweł Ptak, Oliwier Urbanik – Kajetan Feliks oraz Nikodem Feliks, Filip Woźniak, Krzysztof Głowiak, Nikodem Stąpor, Gabriel Piotrowski